picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Poszukuje noclegu w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, by w miarę blisko było wszędzie. Wiec jak ewentualnie jakieś takie sprawdzone miejsca macie to się podzielcie propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Marioleczka

Posty: 2

 
Z Gdańskiem nie będzie problemów, bo ofert noclegowych jest tam bardzo dużo więc praktycznie każdy coś sensownego dla siebie będzie w stanie wybrać. Warto oczywiście różne opcje sprawdzić, porównać, zestawić ze sobą to ten wybór będzie łatwiejszy.

TomekK

Posty: 4

 
Jak szukasz dobrych warunków, czystości i jednocześnie dobrej lokalizacji to myślę, że dobra opcją będzie hotel Gryf na Placu Solidarności. Na stronie http://gryfgdansk.pl masz kompleksową ofertę więc myślę, że tam możesz zerknąć. Dobra lokalizacja sprawi, że będziesz miał wszędzie blisko więc faktycznie zwiedzanie Gdańska będzie przyjemnością.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Nie mam pojęcia jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o centrum i gwiazdki poszczególnych hoteli, ale jak liczysz na profesjonalną ofertę to w centrum Gdańska tych hoteli z wysokim standardem nie brakuje.

zimek123456

Posty: 10

 
Ja byłem w Gdańsku bodajże 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych w centrum jest bardzo dużo. My byliśmy większą grupą więc wybieraliśmy mieszkania na doby, ale jeśli chodzi o hotele to z wyborem nie będzie problemów.

lalunik

Posty: 15

 
Jest sporo miejsc noclegowych w centrum Gdańska, jak ktoś planuje zwiedzanie to na pewno warto postawić na taką dobrą lokalizację, bo na pewno nie będzie się tracić czasu na podróżowanie wiec będzie można w takim samym czasie więcej zobaczyć. Pewnie jednak w centrum te ceny noclegów będą jednak wyższe.

Kitas

Posty: 6

 
Zdaje mi się, że jest sporo takich hoteli w Gdańsku, które można wybrać więc jak zwrócicie uwagę to będzie można coś sensownego dla siebie wybrać. Jest sporo takich hoteli w Gdańsku, gdzie ta oferta dobrze wygląda wiec poszukiwanie odpowiedniego nie powinno być kłopotliwe.

Alimer

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że Gdańsk to obecnie jedno z lepiej rozwijających się miast więc faktycznie jak ktoś będzie szukał noclegu to raczej bez większych problemów cos dla siebie będzie w stanie wybrać. Warto na pewno zwrócić uwagę na różne propozycje, porównać, wtedy cos interesującego będzie można dopasować pod kątem oczekiwań.

Marioleczka

Posty: 7

 
Zobacz sobie hotele w centrum, jak planujesz zwiedzanie to na pewno warto wydać więcej, ale mieć nocleg w dobrej lokalizacji, bo to zdecydowanie ułatwi zwiedzanie i sprawi, że cały pobyt będzie znacznie lepiej zorganizowany.

pawel253 

Posty: 8

 
Spokojnie w dużych miastach jest tak dużo ofert noclegowych, że znalezienie sensownej propozycji raczej nie będzie stanowiło problemu. Choć na pewno warto dobrze szukać nim coś się wybierze, by sprawdzić jakoś opinie innych o takim noclegu.

micko

Posty: 4

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture