picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Zastanawiam się czy przez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

cinto

Posty: 2

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest rzeczywiście bardzo sporo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na stosowną osobę dla siebie.

Black_Riot

Posty: 2

 
Ogłoszeń jest wiele, lecz jak się tak ustawia własne wymagania to wcale wiele kobiet nie zostaje. W wielkich miastach tak, lecz w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, lecz na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, lecz faktycznie należałoby.

saradonin

Posty: 2

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

miko_poz

Posty: 6

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, iż można to wykonać tak niezwykle bezproblemowego.

TomekK

Posty: 2

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Saradoonin

Posty: 3

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niesłychanie zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Jestem mocno zapracowany, wobec tego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, wobec tego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

korasek

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture