picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, szukam

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, szukam

Zastanawiam się ile mamy czasu na zgłoszenie nabycia pojazdów, ale nie mogę znaleźć? Jest strona www, gdzie można to sobie sprawdzić? Boję się, że nie zdążę na czas, a wiem, że kary są naprawdę bardzo wysokie, a nie chce ich płacić.

HalskiPol

Posty: 1

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeśli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie nabycia pojazdu.

giena1977a

Posty: 16

 
Nic się nie zmieniło, bowiem liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle gigantyczne, wobec tego trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

Klaudi

Posty: 2

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

090913123

Posty: 7

 
W bezproblemowy sposób można zbadać ile macie czasu na rejestracje wozu, bowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

Nikuś23

Posty: 3

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

iDoRy

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture