picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

uprawnienia budowlane, szukam !

uprawnienia budowlane, szukam !

Chciałbym w sesji jesiennej stać się o uprawnienia budowlane. wniosek już złożyłem, jednak nie wiem, jak odpowiednio przygotować się do takiego egzaminu. Czy macie jakieś sprawdzone porady?

@_24lampy

Posty: 1

 
Spotkałem się z taką sytuacją, że osoby prywatne sprzedawały pytania na egzamin. Jednak ja wolę korzystać z legalnych źródeł. Wykupiłem program uprawnienia budowlane od firmy bardzo znanej na rynku.

Yuri20

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o aktualne akta prawne potrzebne do egzaminu na uprawnienia budowlane to mogę polecić Ci jeden program. Na tej stronie https://uprawnienia-budowlane.pl znajdziesz specjalne narzędzie, jakie pozwoli Ci przygotować się na spokojnie do egzaminu.

Clono

Posty: 2

 
Powoli również zaczynam się przygotowywać do sesji egzaminacyjnej tej na jesień. Mam wiele czasu, więc na pewno zdam za pierwszym razem. Zastanawiam się nad zakupem właśnie takiego programu, tylko nie wiem czy to do końca dobry pomysł.

23-Obert

Posty: 2

 
Musisz znać inne ustawy, a zarówno normy budowlane. Bez tego nie zaliczyć egzaminu na uprawnienia budowlane. Musisz się dość wcześnie zacząć przygotowywać.

Jasio234

Posty: 3

 
Powiem Wam, iż pożądane byłoby wyposażyć się w dobry program przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane. Bez niego chyba bym sobie nie poradził. Kupiłem program za około 200 złotych i był to bardzo udany kupowanie.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Ja na szczęście egzaminy na uprawnienia budowlane mam za sobą. Jednak one nie były niczym strasznym. Gorzej denerwowałem się, jak nie mogłem znaleźć podstawowych zagadnień.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Ja byłem w podobnej sytuacji. Kilka tygodni przed terminem egzaminu na uprawnienia budowlane chciałem zrezygnować, bo nie byłem odpowiednio przygotowany. Jednak w internecie znalazłem program, który dał mi możliwość wykonania testy bezbłędnie.

Klara323

Posty: 3

 
Witam, ja również przechodziłem to samo co ty, w ostatnim okresie. Również nie wiedziałem skąd brać wszystkie zagadnienia. Kolega polecił mi fajny program, który zawiera kilka tysięcy pytań na uprawnienia budowlane.

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Ja wykupiłem program z internetu, który zawierał kilka tysięcy pytań. Jestem z niego usatysfakcjonowany, bowiem pytania powtarzały mi się na egzaminie.

szymon2626

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture