picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

magnolia sadzonki, poszukuję sklepu!

magnolia sadzonki, poszukuję sklepu!

Zastanawiam się nad kupek cyprysika sadzonek i nie wiem, na jaką odmianę się zdecydować? Nie znam się na takich roślinach, natomiast niesłychanie mi się podobają, zatem dajcie mi znać gdzie mogę znaleźć jakieś oferty.

hamuś45

Posty: 1

 
Mam świerk hermann naue sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/c/Szczepione-iglaste/25/3 i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Sprawdźcie sobie oferty.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co winien kupować. Wybór iglaków jest znaczny, natomiast trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły niezwykle dobrze.

eGall

Posty: 2

 
Ofert można znaleźć w internecie niesłychanie dużo. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy poprzez Internet, bo im się to o wiele bardziej opłaca. Można znaleźć sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, że rzeczywiście trzeba dużo czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

Grabow12

Posty: 4

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Jasio234

Posty: 2

 
Niezmiernie podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, zatem jeżeli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Rzeczywiście warto wydać to sosnę swoje pieniądze.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

francuzz

Posty: 5

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie zrobić sobie plan. Pamiętajmy, że iglaki mają inne wymagania i liściaste mają inne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba znaleźć czas na dopasowanie wszystkich roślin.

bartek33

Posty: 9

 
Roślin jest faktycznie ogromna liczba. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, albowiem można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, natomiast również o różnego rodzaju akcesoria.

Komimya

Posty: 2

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture