picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

kolczyki srebrne, jaka hurtownia ?

kolczyki srebrne, jaka hurtownia ?

Dzień dobry, poszukuje sklepu internetowego, gdzie zakupie wyjątkowe kolczyki srebrne w atrakcyjnej cenie. Polecicie mi coś?

neoneo00

Posty: 2

 
Biżuterie srebrną hurt najlepiej kupować w sprawdzonych hurtowniach, ponieważ niektóre posiadają bardzo kiepskiej jakości towar.

xacti

Posty: 6

 
Osobiście kupuję kolczyki srebrne online. Co miesiąc zamawiam od nich biżuetrię https://hurt.falana.pl. Możesz tam znaleźć niezmiernie wiele interesujących modeli biżuterii srebrnej. Dysponują darmową wysyłkę i dają rok gwarancji na produkty.

jajosz12

Posty: 10

 
Ja kupowałam kolczyki srebrne online dla mamy na urodziny i jestem bardzo zadowolona. Wszystko też zależy od tego jaki masz budżet na to przeznaczony. Możesz również pomyśleć np. o biżuterii złotej.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Fajne i modne wzory biżuterii srebrnej możecie znaleźć w hurtowni internetowej. Ja zawsze wybieram srebro o próbie 925. Nie zmienia koloru, nie barwi skóry oraz nie odkształca się.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Fajne modele znalazłam w hurtowni biżuterii online. Ceny są ok, próby srebra 925. Wydaję mi się, że znalazłam najlepszą hurtownie. Jeśli chcesz podeśle Ci do nich link.

Czarek

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture