picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Czy polecicie miejsce do pływania na kajakach ?

Czy polecicie miejsce do pływania na kajakach ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie dobrym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

mnichest

Posty: 11

 
Niesłychanie gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie gdyż dostarcza to faktycznie mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, iż dzięki tego typu wydarzeniom doskonale spędzisz swój wolny czas.

Kaazz

Posty: 12

 
Jeśli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje szansa wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest niezwykle wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

Dosti

Posty: 19

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest albowiem spływ kajakowy na Tanwie.

Lupusx

Posty: 12

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Black_Riot

Posty: 14

 
Jeżeli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł niesłychanie przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, jaka organizuje naprawdę niesłychanie dobre spływy kajakowe z jakich będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym przez tę firmę i dodatkowo będziesz wyśmienicie się bawił na spływie.

noman1

Posty: 19

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

12erBis

Posty: 11

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, że weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeżeli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeżeli chodzi o jej bezpieczeństwo.

tarmuś34

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture