picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

nieruchomości w Warszawie, gdzie warto ?

nieruchomości w Warszawie, gdzie warto ?

Gdzie znajdę niesłychanie znaczny wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od paru miesięcy poszukuję mieszkania i mam własne wymagania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Wymaga miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie dużo.

Narcyzzz

Posty: 1

 
Warszawa zawsze miała niezmiernie drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

Lupusx

Posty: 12

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być naprawdę bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to dużo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Yuri20

Posty: 4

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Dosti

Posty: 5

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odnaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie bardzo sporo. Bez względu na to czy ma to być drobne czy olbrzymie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Grabow12

Posty: 3

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Grabow12

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture