picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

apartamenty w Kołobrzegu, gdzie warto ?

apartamenty w Kołobrzegu, gdzie warto ?

Jak szukać noclegów nad morzem? Najniezwyklej zależy mi na apartamentach w Kołobrzegu w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji.

ewu1u01

Posty: 1

 
Sporo ludzi jeździ do Kołobrzegu. Wynająłem apartament w Kołobrzegu z trzema pokojami. Widok na morze i basen. Według mnie to najniezwyklej atrakcyjne miejsce. Lubię to miasto. Wszędzie mam blisko i jest przyjemna atmosfera.

Kitas

Posty: 2

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było bardzo dobrze. Ceny bardzo niskie, a wybór ofert duży. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

Wwisiek

Posty: 29

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma mnóstwo wad, lecz mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem zarówno, jeżeli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć niezmiernie interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

roudee

Posty: 4

 
Nie lubię polskiego morza, ale w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się poprzez lata zmieniło. Źle nie było, ale wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

strusiek

Posty: 7

 
Kocham polskie morze, zatem od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

MisiekKce

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture