picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Hosting pod sklep on-line

Hosting pod sklep on-line

Hej. Mój tani hosting sprawia mi wiele problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, które gwarantują 100% uptime serwera czy jednak nie?

raptofil

Posty: 13

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do którego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta propozycja. Okazało się to bardzo mylące, gdyż w rzeczywistości hosting stoi na bardzo wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

HalskiPol

Posty: 27

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania wielkich sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują dużego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

enzoteq

Posty: 14

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, lecz prędko przekonałem się, iż i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Szaddam,

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był prostym zadaniem w szczególności, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod spostrzeżenie, lecz ostatecznie udało się.

noman1

Posty: 13

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na spostrzeżenie moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, ponieważ pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Andzia

Posty: 16

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

hazi32

Posty: 17

 
Witam. Na tym forum odnalazłem sporo porad, jakie pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany, albowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

MiSER

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się naprawdę odpowiednie, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że obecnie co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

Gruba_rrr

Posty: 24

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Czapunie24h

Posty: 29

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture